Агромаркет

Полтавщина – лідер за кількістю пропозицій на Платформі продбезпеки

Серед нових потреб, опублікованих на Національній платформі продовольчої безпеки у серпні – послуги перевезення, насіння соняшника, кам’яне вугілля, дрова та брикети. Загалом актуальними є понад 1,7 тисяч опублікованих потреб у різних куточках України.

Про це повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби України.

Найбільша кількість потреб сконцентрована в трьох областях – Миколаївській (27%), Київській (9%) та Харківській (8%).

Користувачі з Миколаївської області потребують м’ясні консерви, борошно, крупи, каву, овочі, ковбасні вироби та дріжджі. У Київській області затребуваними є крупи, дріжджі, сіль, гігієнічні засоби та рибна продукція. У Харківській області користувачі шукають крупи, м’ясо свинини та птиці, яйця та дизельне паливо.

Найбільшу кількість власних послуг та продукції пропонують користувачі, зареєстровані в Полтавській (16%), Київській областях (12%) та місті Київ (15%).

Учасники з Полтавської області пропонують ковбасні вироби, сири та вершкове масло, м’ясо свинини, борошно, крупи та макаронні вироби. Виробники з Київської області можуть запропонувати молочні продукти, олію, хліб, ковбасні вироби, корми для тварин, крупи та послуги з ремонту сільськогосподарської техніки. Виробники зі столиці пропонують заморожену готову продукцію, м’ясо курятини, рибну продукцію та морепродукти.

Нагадаємо, в Україні запрацювала Національна платформа продовольчої безпеки. Також ми писали, що Нацплатформа продбезпеки отримала новий функціонал.