Агромаркет

Плодоовочева галузь — чи не єдина виграє від доступу до ринку землі, — економіст

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

На думку економіста інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрія Ярмака, через незначну частку вартості землі у сумі інвестицій на гектар, плодоовочівництво буде чи не єдиною галуззю сільського господарства, яка виграє від запровадження ринку землі теперішніми методами.

Про це він розповів під час конференції «Овочі та фрукти України -2019. Експортний прорив», передає кореспондент AgroTimes.  

За словами Андрія Ярмака, ті методи, якими запроваджується ринок землі,  нічого доброго для розвитку сільського господарства не принесуть, окрім відволікання інвестицій у купівлю землі. При цьому земля не забезпечить значного приросту кредитування через свою низьку заставну вартість.

«Плодоовочева галузь — чи не єдина виграє від доступу до ринку землі.  Адже частка витрат у купівлю землі — мізерна, на тлі інвестицій до $100 тис/га», — сказав він.

При цьому Андрій Ярмак вважає, що банкрутства в плодоовочевій галузі неминучі через відсутність стратегічного бачення в багатьох плодоовочевих компаніях.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями