Агромаркет

Під час карантину 70% безробітних працевлаштовуються у сфері сільського господарства

Під час карантину найбільше актуальних вакансій є у сільському господарстві, у сфері охорони здоров’я, наданні соціальної допомоги, у сфері логістики, забезпеченні правопорядку.

Про це розповіла начальник Управління надання послуг населенню Державного центру зайнятості Інна Бондіні в  інтерв’ю «Главкому».

«Минулого року у нас було 100-120 тис. вакансій, тобто більш ніж наполовину їхня кількість нині зменшилася», – зазначила Інна Бондіні.

На її думку, причина скорочення кількості вакансій така сама, як і збільшення кількості шукачів роботи. «Деякі підприємства призупинили свою роботу. Вакансії закрилися ще й тому, що тепер потенційний робітник не має змоги добиратися до місця роботи. Можливо, вони відкриються після закінчення карантину, коли почне відновлюватися бізнес», – зауважила чиновниця.

За словами Інни Бондіні, зараз люди шукають різну роботу і в період карантину готові до зміни роботи, готові до зміни кваліфікації.

«Статистика свідчить, що навіть в умовах карантину, з 12 березня ми працевлаштували майже 80 тис. безробітних. 70% з них влаштувалися у сфері сільського господарства, 8% – у переробній промисловості, 7% – у сфері торгівлі, у будівництві, держуправлінні, сфері транспорту та кур’єрської діяльності – десь по 2-3%», – сказала Інна Бондіні.

Зазначимо, що зручний пошук роботи в агросекторі можливий за допомогою сайту Jooble.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!