Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Переможці ліги Farming Simulator отримали приз у 30 тис. євро за спонсорства Corteva Agriscience

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Команда Trelleborg стала чемпіоном ліги Farming Simulator, головним спонсором якої є Corteva Agriscience, і отримала приз у 30 тис. євро після перемоги над Grimme під час матчу в Ерлангені (Німеччина).

Про це повідомляє прес-служба Corteva Agriscience.

З моменту старту Ліги минулого року в Європі було проведено 12 турнірів з кіберспорту онлайн і офлайн, в яких гравці могли придбати продукцію компанії Corteva – насіння бренду Pioneer і засоби захисту рослин – для використання на ігрових фермах.

«На полі і в грі ми прагнемо викликати захоплення в наступного покоління аграріїв – від геймерів, які люблять сільське господарство, до майбутніх фермерів, які люблять гри. Ліга Farming Simulator стала чудовою нагодою залучити молодь. Розміщення наших продуктів в грі дозволяє нам знайомити гравців з передовими принципами та методами ведення сільського господарства – від підготовки ґрунту, вибору насіння і захисту рослин до вирощування сільськогосподарських культур і, в кінцевому підсумку, виведення їх продукції на ринок», – зазначила Моніка Соррібас, керівник відділу маркетингу компанії Corteva Agriscience в Європі:

Цього літа Corteva презентувала Стратегію сталого розвитку 2030. Вона включає в себе 14 цілей, які повинні бути досягнуті протягом наступних 10 років. Стратегія базується на чотирьох основних напрямках: цілі заради фермерів, цілі заради землі, цілі заради спільнот, в тому числі розвиток молоді, і цілі для операційної діяльності компанії.

Пані Соррібас додала, що партнерство з Farming Simulator – одна з декількох конкретних ініціатив, які робить Corteva, щоб залучити молодих людей і втілити в життя наше бачення сталого розвитку, збагачуючи життя зараз і для майбутніх поколінь».

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ