Агромаркет

Corteva Agriscience стане головним спонсором відеогри про агробізнес

У сезоні-2019/20 Corteva Agriscience стане головним спонсором відеогри Farming Simulator League. Зокрема, її продукцію впровадять в ігрове середовище, так що гравці матимуть змогу купувати насіння та засоби захисту рослин Corteva для своїх віртуальних ферм.

Про це повідомила прес-служба компанії.

«На полі та в грі ми прагнемо викликати ентузіазм у наступного покоління до сільського господарства, – сказав Стів Бетц, глобальний бренд-менеджер Corteva Agriscience. – Ми раді приєднатися до яскравого співтовариства Farming Simulator – до геймерів, які люблять сільське господарство, та до майбутніх фермерів, які люблять ігри – і  запропонувати їм можливість випробувати наші продукти у віртуальному світі».

Починаючи з липня 2019 року і до літа 2020 року, європейські команди Farming Simulator League змагатимуться за титул чемпіонаFarming Simulator Champion. Призовий фонд змагань – 250 тис. євро готівкою.

До слова, Corteva Agriscience стала першою компанією, насіння та гербіциди якої були впроваджені в ігрове середовище.

Довідка

Farming Simulator League – відеогра, випущена у 2004 році, яка протягом 15 років є популярним симулятором фермерства. Її метою є ведення сільськогосподарської діяльності та отримання прибутку. 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!