Агромаркет

Одразу кілька чинників призвели до зниження експортних котирувань на зернові в Чорноморському регіоні

Різке падіння світових індикаторів, побоювання потенційної рецесії на початку тижня і подальше ослаблення попиту на зернові через поширення коронавирусу привели до зниження експортних котирувань на зернові в Чорноморському регіоні.

Про це повідомляє Refinitiv Agriculturе на своєму Телеграм-каналі.

Український ринок пшениці залишається інертним, торгівля досить млява, відзначають експортери. Крім того, сильна залежність ціноутворення української пшениці від російського зерна часто ускладнює розуміння реального рівня цін.

На російському ринку девальвація рубля сприяла невеликому зміцненню цін (CPT-порт). У той же час багато експортерів насторожено ставляться до цього і не поспішають підвищувати закупівельні ціни в портах, побоюючись подальшого стримування продажів фермерами.

Нагадаємо, березнева доповідь USDA виявилась для світового ринку пшениці доволі неоднозначною. З одного боку було збільшено прогноз обсягів світового її виробництва, що сприяло поширенню ведмежих настроїв, з іншого – було підвищено прогноз світової торгівлі та знижено рівень кінцевих запасів зернової.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!