Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Обираючи напрями діяльності — визначіться зі своїми конкурентними перевагами, — думка

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Рослинницькі господарства KSG Agro забезпечують свинокомплекс кормовою базою

У виборі напрямів діяльності агропідприємства, треба концентруватися на тому, де бізнес маєш найбільші конкурентні переваги.

Таку думку висловив голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов, пише журнал The Ukrainian Farmer.

Компанія розвиває свинокомплекс у селі Нива Трудова Дніпропетровської області. Запустили його у 2014 році, інвестувавши близько $30 мільйонів.

«Саме він (свинокомплекс — ред.) і є основою для зростання доходу, навіть у важкі часи епідемії АЧС та коронакризи ми розвиваємо його, вводимо нові потужності», — зазначив пан Сергій.

Завдяки розвитку рослинницьких господарств у складі агрохолдингу, тваринництво має кормову базу, що дозволяє заощадити на головній складовій собівартості вирощування свиней та знизити собівартість свинини.

У рослинництві компанія сформувала сталий ассортимент: вирощуємо пшеницю, кукурудзу, соняшник, сорго і ріпак.

«Ці культури відмінно затребувані споживачами і щось міняти, принаймні поки що, недоцільно, — вважає Сергій Касьянов. — Проте, є куди вдосконалюватися, і треба активно працювати над підвищенням дохідності з гектара. А це — інвестиції, технології плюс якість роботи працівників».

Територіально угіддя KSG Agro розташовані у Дніпропетровська область, де значно менше опадів у порівнянні з Черкасами чи Київщиною. Тому, першочергове значення має технологія утримання вологи у ґрунті, за тим — витримати встановлені терміни агрозаходів, закупити якісне насіння тощо.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ