Агромаркет

«Нива Переяславщини» отримає $ 20 млн на розширення виробництва за стандартами ЄС

IFC, член Групи Світового банку, інвестує в групу компаній «Нива Переяславщини» – провідного виробника м’ясної продукції в країні. 20 млн доларів на розширення діяльності підприємства.

Про це повідомляє прес-служба IFC.

Фінансування IFC підтримає «Ниву» під час будівництва двох нових свинокомплексів.

Інвестиції на суму 20 мільйонів доларів США дадуть підприємству можливість розширити свою діяльність у сталий спосіб, дотримуючись стандартів Європейського Союзу щодо благополуччя тварин та використовуючи відновлювані джерела енергії та біодобрива.

Позика також підтримає кліматичні проекти компанії, такі як встановлення котлів на біомасі та системи утилізації гною.

«Нива Переяславщини» вже десятки років впроваджує відновлювальні джерела енергії, використовуючи солому власного виробництва, що дає можливість бути другими в Україні із виробництва свинини, споживаючи мінімум енергетичних ресурсів та покращуючи якість ґрунтів за допомогою органічних добрив. Два нові об’єкти  повною мірою відповідатимуть вимогам гуманного поводження із тваринами та дозволять істотно підтримати ринок м’ясних продуктів у непростий для України час, коли всі сили зосереджені на боротьбі із COVID -19»,- сказав Олександра Мостіпан, засновник «Ниви Переяславщини».

Підтримка IFC в умовах пандемії COVID-19 дозволила компанії надати робочі місця майже двом тисячам працівників, які проживають у сільській місцевості, та стабільно у період кризи сплачувати податки, тим самим забезпечуючи підтримку територіальних громад.

 «Нова інвестиція IFC має на меті підтримати прагнення «Ниви» реалізувати інноваційну та сталу діяльність в сфері сільськогосподарського виробництва на основі найкращих світових практик. Програма також підтримуватиме мешканців сільських районів завдяки створенню якісних робочих місць в умовах глобальної економічної невизначеності», – зауважив регіональний менеджер IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар.

Нагадаємо, IFC та Австрія долучатимуть українських фермерів до кліматично-орієнтованих технологій. Також ми повідомляли, що «Нива Переяславщини» будує завод із виробництва м’ясо-кісткового борошна й жиру.