Агромаркет

На Кировоградщині вартість оренди землі підвищилася до 161% від НГО

Упродовж квітня аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на 5 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа – 67 гектарів. Зокрема, стартова ціна однієї з ділянок підвищилася до 161% від НГО.

Про це повідомляється на Урядовому порталі.

Ділянки, що використовуватимуться для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовані на територіях Долинського, Новгородківського, Петрівського, Устинівського районів.

Найдорожче продано 1 земельну ділянку району площею 16,8703 га пасовищ на території Новоолександрівської сільської ради Долинського району для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, де стартова ціна піднялася до 161% від нормативної грошової оцінки та становить 160,519 тис. гривень.

Завдяки земельним торгам, проведеним у квітні 2021 року, до бюджетів місцевих громад щорічно надходитиме 480,76 тис. грн. Дані кошти громади зможуть використовувати на розвиток власних територій.

Нагадаємо, орендарі комунального та державного майна можуть змінювати його цільове призначення. Також ми писали, що Фонд держмайна запустив в роботу сайт з оренди державної нерухомості.