Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

На черговому єгипетському тендері українська пшениця була найдешевшою

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

На тендері 8 січня єгипетський GASC придбав 300 тис. тонн румунської, української та російської пшениці з протеїном 12,5% та поставкою 18-29 лютого. Найдешевшою виявилася українська пшениця, найдорожчою – російська.

Про це повідомляє Електронна зернова біржа Grain Trade.

Зокрема, української пшениці було придбано 60 тис. тонн,  російської та румунської – по 120 тис. тонн.  

Середня ціна придбаної пшениці становить $232,23/тонна (FOB), або $245,71/тонна (CFR), що на $9,79/тонна перевищує закупівельну ціну попередніх торгів 10 грудня 2019 року, коли було законтрактовано 355 тис. тонн пшениці за середньою ціною $222,44/тонна (FOB), або $238,19/тонна (CFR).

Завдяки зниженню вартості фрахту ціна пшениці на базисі CFR виросла менше – лише на 7,52 $/т.

Протягом місяця ціни пропозицій пшениці на тендері виросли з $220,86-227,4/тонна до $231,77-239,22/тонна (FOB). А на базисі CFR протягом двох місяців закупівельна ціна виросла на $13,35/тонна.

«На тлі поступового зростання цін черговий тендер суттєво підтримає пшеничні котирування цього тижня», – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, карантинна служба Єгипту відновить виїзні інспекції імпортованої пшениці.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!