Агромаркет

МХП передав 55 млн грн на протидію коронавірусу

Агрохолдинг МХП перерахував 55 млн грн до загальнонаціонального фонду протидії коронавірусу.

Про це повідомляється на сайті компанії.

Гроші були спрямовані на тести для діагностики хвороби, апарати штучної вентиляції легень, засоби індивідуального захисту тощо. Розподілом коштів займалися фахівці Міністерства охорони здоров’я України. Фінансову допомогу було виділено в межах домовленостей між владою та представниками великого бізнесу, які було досягнуто під час зустрічі, організованої президентом України 16 березня.    

На потреби 216 медзакладів Черкащини та Вінничини було виділено ще 29 млн грн. Кошти були використані на закупівлю засобів індивідуального захисту, апаратів ШВЛ, кисневих концентраторів, моніторів пацієнта, тестів та антисептиків.  

Крім закупівлі предметів медичної сфери, МХП ініціює інші заходи підтримки медустанов. Останній приклад – проєкт «М’ясні бокси для медиків». Його запровадила нова торгова мережа холдингу «М’ясомаркет», волонтери якої щотижня передають медикам з ковідних бригад опорних черкаських лікарень продукти харчування для швидких перекусів.

«Спеціально для працівників медустанов була розширена програма «Соціальний магазин». Цей багаторічний проєкт холдингу направлений на підтримку людей пенсійного віку у місцях, де здійснюють свою діяльність птахофабрики МХП. Влітку ми долучили до проєкту 1000 медиків, які отримали можливість купувати продукцію компанії за пільговими цінами. Восени організовувався грантовий конкурс для лікарень з метою не просто придбати нове обладнання, але й навчити медпрацівників писати грантові проєкти. Цими та іншими проєктами МХП показує, що не стоїть осторонь проблем держави та суспільства — незалежно від розвитку пов’язаних з COVID-19 подій, ми готові продовжувати нашу допомогу і підтримку лікарів», — зазначив Ігор Лещенко, заступник голови правління МХП з корпоративної соціальної відповідальності (КСВ).

Нагадаємо, Антимонопольний комітет розпочав справу про концентрацію за участю МХП. Також ми писали про те, що МХП використовує 10% усього обсягу органічних добрив в Україні.