Агромаркет
Головне:
Агромаркет

МХП отримав «екооскар» за проєкт з відновлення ґрунтів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

У Києві відбулася церемонія нагородження «ECОtransformation-2020». У номінації «Екоінноваційність та сталий розвиток» перемогу здобув проєкт із відновлення родючості українських ґрунтів від МХП.

Про це повідомляє прес-служба МХП на своїй Фейсбук-сторінці.

«Цього року МХП запустив пілотну програму «Відновлення родючості українських ґрунтів за допомогою органічних добрив» на базі біогазового комплексу «Біогаз Ладижин» у Вінницькій області. Проєкт базується на моделі циркулярної економіки. Наша мета — сталий і збалансований розвиток аграрного сектору регіону, основою якого є екологічно чисте виробництво та родючі українські ґрунти», — зазначив заступник Голови правління МХП Олександр Домбровський.

Зокрема, відзначають, що через ерозію ґрунтів в Україні продовжують зростати загрозливі для сільського господарства тенденції. Так, за оцінками експертів, на кожну гривню доданої вартості в рослинництві третина припадає на втрати внаслідок ерозії. Для протидії цій загрозі МХП вибудував ефективну модель використання органічних добрив, які є побічним продуктом роботи біогазових комплексів компанії.

Також зазначають, що МХП третій рік уже поспіль отримує екооскар у проєкті «ЕКОтрансформація» за впровадження інновацій у сфері охорони, збереження та відновлення природи.

Нагадаємо, МХП та «Органічна Україна» підписали меморандум про партнерство. Також МХП і центр «Розвиток КСВ» запускають освітній проєкт для шкіл щодо сталого розвитку.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ