Агромаркет
Головне:
Агромаркет

МХП і Центр «Розвиток КСВ» запускають освітній проєкт для шкіл щодо сталого розвитку

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
МХП і Центр «Розвиток КСВ» запускають освітній проєкт для шкіл щодо сталого розвитку

Компанія МХП та Центр «Розвиток КСВ» здійснюють відбір шкіл у Каневі (Черкаська обл.), Миронівці (Київська обл.) та Ладижині (Вінницька обл.) для участі в освітньому проєкті «Школа сталого розвитку МХП». МХП, як амбасадори Цілей ОНН 2030 планують інтегрувати їх у життя молоді.

Про це повідомляє прес-служба агрохолдингу МХП.

У компанії зазначають, що розділяють підхід до розвитку країни згідно з Глобальними Цілями ООН 2030. Відтак, мета проєкту – інтеграція Цілей сталого розвитку ООН у процес навчання. Зокрема, одним із завдань є формування сталого мислення та свідомого ставлення до навколишнього середовища серед учнів 5-х класів. Відзначають, що участь в проєкті безкоштовна.

Проєкт передбачає різноманітні активності для вчителів, учнів 5-х класів та їх батьків упродовж шести місяців. Планують проводити челенджі, вебінаріи, лекції із запрошеними експертами та представниками МХП з наступних тем: дизайн-мислення, здорове харчування, збереження води, правила дорожнього руху та безпеки в Інтернеті, фінансова грамотність і турбота про довкілля.  

«17 Цілей сталого розвитку (ЦСР) мають свої показники для подолання бідності, нерівності та кліматичних змін. В Україні затверджено національні показники та закріплена інтеграція ЦСР у розробку всіх програмних документів. Ми розпочали зі шкільної освіти, тому Центр «Розвиток КСВ» та МХП запроваджують пілотний проєкт у трьох школах. Участь у проєкті безкоштовна. Маю надію, що через рік практика буде розповсюджена на всі школи країни», – зазначила керівник Центру «Розвиток КСВ» Марина Саприкіна.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ