Агромаркет

KSG Agro створив на Дніпропетровщині центр виробничої практики для студентів агровишів

KSG Agro створив на Дніпропетровщині центр виробничої практики для студентів агровишів

KSG Agro створив центр виробничої практики для студентів аграрних спеціальностей українських вишів.

Про це повідомила прес-служба агрохолдингу.

У центрі виробничої практики одночасно можуть проходити навчання та отримувати практичні навички роботи на реальному виробництві – свинокомплексі агрохолдингу в с. Нива Трудова (Апостолівський район, Дніпропетровська область) й рослинницьких господарствах Дніпропетровського регіону до 20 студентів навчальних закладів.

В сільськогосподарських підприємствах холдингу вже впродовж декількох років проходять виробничу практику студенти чотирьох навчальних закладів – Дніпровського державного агроекономічного університету, Компаніївського технікуму ветеринарної медицини, Білоцерківського національного аграрного університету та Національного університету біоресурсів та природокористування. Тепер таку можливість отримали студенти аграрних спеціальностей з усієї України.

 «Сучасне агровиробництво – це синергія останніх технологій й наукових підходів з практичними навичками. Напевно, тому студенти агроспеціальностей, добре знайомі з теоретичною стороною, після набуття практичних навичок, демонструють високі результати в роботі. Нещодавно, після пілотного етапу проходження навчання, ми зробили пропозиції про постійну роботу двом студентам Компаніївського технікуму ветеринарної медицини. Упевнений, що поповнення колективу агрохолдингу талановитими й висококваліфікованими молодими фахівцями істотно зміцнить наші лідерські позиції», – коментує голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

За словами консультанта з питань технологій та ветеринарної медицини KSG Agro Елеонори Єсіної, проходження навчання в центрі виробничої практики для студентів аграрних ВНЗ можливо в трьох форматах: виробнича практика, стажування випускників, а також стажування профільних фахівців. При цьому учням на практиці виплачується зарплата, а також вони забезпечуються безкоштовним харчуванням й оплаченим проживанням в готелі агрохолдингу в с. Нива Трудова. Студенти, які відмінно зарекомендували себе в ході навчання, після набуття практичних навичок отримають пропозицію про постійну роботу з ринковою зарплатою на підприємствах холдингу й забезпеченням службовим житлом – окремими квартирами для сімейного проживання, профінансованими за рахунок KSG Agro.

Нагадаємо, KSG Agro став лідером зростання акцій серед українських агрохолдингів на Варшавській біржі. Також ми писали, що KSG Agro збільшив земельний банк майже на 1500 га.