Агромаркет
Головне:
Агромаркет

KSG Agro став лідером зростання акцій серед українських агрохолдингів на Варшавській біржі

Агрохолдинг KSG Agro в період з 5 по 19 лютого став лідером зростання акцій серед українських агропідприємств, представлених на Варшавській фондовій біржі. Його акції виросли на 8,91% (ціна останньої угоди 19.02.2021 р. 4,4 PLN за акцію).

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці агрохолдингу.

«На динаміку курсу акцій агрохолдингу вплинули відразу кілька факторів, як пов’язаних з операційною діяльністю компанії, так і з впливом зовнішнього середовища, – зауважив заступник голови комісії з аналізу ринків цінних паперів Українського товариства фінансових аналітиків (УТФА) Олександр Голіздра. – По-перше, ринок позитивно відреагував на зростання обсягів сільгосппродукції, що експортується KSG Agro – на 46%».

Також на динаміку курсу акцій, за його словами, вплинуло й зростання цін на свиней у живій вазі в Європі і на українському ринку, який підвищив оптимізм інвесторів щодо майбутніх фінансових показників емітента.

До речі, акції KSG Agro в перший тиждень січня також показали найбільше зростання серед українських компаній, які котируються на Варшавській біржі.

Нагадаємо, KSG Agro збільшив земельний банк майже на 1500 га.