Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Креді Агріколь - активний учасник держпрограм із підтримки агробізнесу

Креді Агріколь є активним учасником державних програм із підтримки бізнесу.

Про це Аgrotimes розповіла заступниця директора департаменту середнього корпоративного бізнесу та МСБ Креді Агріколь Банку Олександра Прохорчук.

Зокрема, банк є одним із лідерів ринку за обсягами портфелю кредитів наданих в рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%».

«У 2020 році ми уклали 450 договорів з рефінансування існуючої заборгованості клієнтів, а вже у 2021 році ми розпочали також фінансувати поповнення обігових коштів. Тож компанії малого та середнього бізнесу мають ще більше можливостей отримати кредити за процентною ставкою 0% річних або пільговою ставкою 3% річних», – розповіла Олександра Прохорчук.

В цілому банк оцінює програму як досить ефективну, зокрема, завдяки тому, що всі учасники ринку добре поінформовані. Експерт також додала, окрім програми «Доступні кредити 5-7-9%», Креді Агріколь також бере участь у державних програмах підтримки компаній агропромислового комплексу, в рамках яких компенсується частина процентної ставки за кредитним договором як на поповнення обігових коштів, так і на фінансування інвестиційних програм, а також частина вартості придбаної техніки  вітчизняного виробництва. З 2019 року клієнти банку отримали компенсації на загальну суму понад 100 млн грн згідно з державними програмами підтримки АПК.

Нагадаємо, експерт Креді Агріколь Банку розповів про переваги лізингу для агровиробників. Також ми писали про те, що на нові програми держпідтримки аграріїв спрямовано 500 млн грн.