Агромаркет

USAID розширюватиме програми підтримки українського бізнесу

Уряд Україні активізує співпрацю з USAID.

Про це повідомляє урядовий портал.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час розмови з з Адміністратором Агентства США з міжнародного розвитку Самантою Пауер подякував Агентству за виділення разом зі Світовим банком 1,7 млрд доларів прямої бюджетної підтримки цього тижня.

«Незважаючи на активні бойові дії, економіка України продовжує працювати. Уряд, у свою чергу, розробив програми безповоротної грантової підтримки малого та середнього бізнесу. Це важливо для українців, які хочуть працювати тут, вдома. Маємо намір підтримувати підприємництво та створювати робочі місця», — відзначив Глава Уряду.

Прем’єр-міністр запропонував USAID розширити свої програми підтримки малого бізнесу в Україні та долучитись до грантової підтримки українців, які хочуть розпочати власну справу.

Денис Шмигаль і Саманта Пауер також порушили питання збільшення можливостей в Україні для зберігання зернових, будівництва мобільних сховищ, а також План відновлення України.

Нагадаємо, USAID допомогло у створенні цілодобового Центру підтримки виробничих підприємств. Також ми писали, що херсонський агровиш отримав від USAID методології для майбутніх фахівців із землеустрою.