Агромаркет

Креді Агріколь – ексклюзивний партнер з фінансування іригаційного обладнання компанії Lindsay

Креді Агріколь підписав угоду про стратегічне партнерство з компанією Lindsay – світовим лідером в сферах зрошення та інфраструктури, в рамках якого банк надає фінансування на купівлю іригаційного обладнання ТМ Zimmatic. Наразі Креді Агріколь є ексклюзивним фінансовим партером Lindsay та пропонує вигідні умови кредитування для клієнтів банку.

«В останні роки проблеми кліматичних змін набувають все більшої актуальності для українського агробізнесу. Тож інвестиції в іригаційні системи – один із головних пріоритетів для агрокомпаній,  а доступні умови фінансування – важлива складова розвитку галузі. Для нас приємно і почесно бути партнерами компанії Lindsay, яка пропонує високотехнологічні рішення в області зрошення. Об’єднуючи наші можливості ми надаємо агробізнесу дійсно вигідні та ефективні рішення по зрошенню, які в свою чергу сприяють збільшенню врожайності та раціональному використанню природних ресурсів. Підтримка агробізнесу та соціальна відповідальність мають для нас один із найвищих пріоритетів, що зафіксовано у стратегії банку 2025», – розповідає Лариса Бондарєва, заступниця голови правління Креді Агріколь Банку.

Компанія Lindsay – світовий лідер з надання інноваційних продуктів та послуг з управління водними ресурсами та дорожньою інфраструктурою.

«Наші інноваційні розробки сприяють підвищенню ефективності агробізнесу та допомагають змінювати життя суспільства на краще. Lindsay прагне підтримувати сталий розвиток економіки, в центрі якого – людина та природа. І ми дуже раді партнерству з Креді Агріколь, який розділяє наші цінності. Інноваційні системи зрошення від Lindsay у поєднанні з ефективними фінансовими рішеннями банку створюють справді ціннісну пропозицію для агробізнесу!» – розповідає Володимир Ковальський, територіальний менеджер Lindsay (Україна, Молдова, Центральна Азія).

В рамках партнерської програми бізнес-клієнти Креді Агріколь можуть отримати кредит на купівлю іригаційного обладнання ТМ Zimmatic строком до 5 років. Банк надає фінансування у розмірі до 100% вартості обраної техніки, пропонує гнучкий графік погашення заборгованості та не вимагає додаткової застави.

Нагадаємо, на Вінниччині впроваджуватимуть французький досвід у сфері іригації та зрошування.