Агромаркет

«Контінентал» власним коштом перевіряє своїх співробітників на коронавірус

Для ефективної протидії епідемії коронавирусу і забезпечення максимальної безпеки своїх співробітників «Контінентал Фармерз Груп» за свій рахунок розпочала перевірку їх на наявність антитіл до вірусу COVID-19.

Про це повідомили в компанії.

Тестування проводять з ініціативи і за рахунок компанії. В першу чергу тестують співробітників, які задіяні на весняно-польових роботах, а тому не мають можливості самоізолюватися в будинку. Весь адміністративний персонал в «Контінентал» переведений на дистанційний режим і вже три тижні працює віддалено. Однак компанія має намір провести такі скрининги для максимально можливої ​​кількості своїх співробітників.

«На сьогодні в компанії немає жодного підтвердженого випадку зараження COVID-19, але ми прийняли рішення працювати на випередження, адже в сьогоднішній ситуації здоров’я наших співробітників – головна цінність компанії, це пріоритет номер один», – зазначив генеральний директор  «Контінентал» Георг фон Нолкен.

Для експрес-перевірки співробітників компанія скористалася виїзними послугами однієї з ліцензованих приватних медичних клінік. На сьогоднішній день вже проведено понад 400 тестів. З них отримано кілька результатів, які свідчать про наявність у діагностується антитіл до COVID-19, які, однак, не є остаточними, оскільки вимагають подальшого обов’язкового лабораторного підтвердження тест-системами ПЛР.

В агрохолдингу повідомляють, що всі співробітники, у яких скринінг показав наявність антитіл, відчувають себе добре і не мають ніяких симптомів. За ним невідкладно прийняті всі відповідні заходи – вони поки ізольовані і проходять додаткові медичні обстеження, заходи безпеки здійснюються в посиленому режимі.

З початку оголошення пандемії компанія запустила масштабну програму заходів щодо запобігання поширення вірусу COVID-19. На всіх її підприємствах запроваджено обов’язковий масковий режим, працівники забезпечені засобами захисту та дезінфікуючими засобами, підрозділи дотримуються посилених заходів безпеки і всіх рекомендацій МОЗ.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!