Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Конституційний Суд відтермінував розгляд справи щодо «земельного» закону

Велика палата Конституційного суду відклала розгляд об’єднаного подання 48 і 53 народних депутатів щодо конституційності закону, який відкриває ринок землі в Україні.

Про це повідомляє «Укрінформ».

Як зазначається, судді ухвалили рішення відкласти засідання, оскільки не з’явився один з учасників провадження – представник Президента в КС Федір Веніславський.

Він надіслав письмове клопотання з проханням відкласти засідання у зв’язку з його неможливістю бути присутнім. Зрештою суд задовольнив це клопотання.

Суддями-доповідачами у цій справі виступають Ігор Сліденко і Олександр Литвинов.

Нагадаємо, автори клопотань стверджують, що земля як об’єкт права власності українського народу є основним національним багатством, перебуває під особливою охороною держави, що насамперед стосується саме земель сільськогосподарського призначення.

На їх переконання, прийняття Верховною Радою України Закону відбулося з порушенням конституційної процедури розгляду та ухвалення, а його положення суперечать приписам Конституції України.

Як повідомлялося раніше, 8 квітня цього року Президент підписав «земельний» закон, а 4 травня до Конституційного Суду надійшло подання щодо його конституційності.

Журнали