Агромаркет

KMZ Industries планує у 2021 році реалізувати продукції на 1 млрд грн

KMZ Industries та Variant Agro Build після об’єднанння планують реалізувати продукції у 2021 році на 1 млрд грн.

Про це у статті The Ukrainian Farmer розповів заступник генерального директора з розвитку KMZ Industries Борис Рибачук.

Він зауважив, що компанія виготовляє продукцію світового рівня, використовуючи найякісніший європейський метал, передове світове обладнання і конструкторські розробки.

«Продукція KMZ Industries повністю відповідає вимогам українських стандартів, що, як відомо, є більш вимогливими до міцності, надійності обладнання, ніж іноземні. До того ж на неї поширюється дія Програми компенсації 25% вартості, що досить важливо для українського замовника. Крім того, як локальний виробник ми здатні надавати нашим клієнтам перевагу в ціні й оперативніший клієнтський сервіс», – підкреслив Борис Рибачук.

За його словами, злиття KMZ Industries і елеваторного напряму Variant Agro Build — крок у посиленні вітчизняного машинобудування, можливість закріпити досягнуті успіхи й значно посилити позиції в конкуренції з глобальними компаніями як на українському, так і на закордонних ринках.

«Завдяки об’єднанню тепер ми маємо все, що потрібно для цього: велику і сильну команду зі значним досвідом, ще потужніше виробництво й сервіс і значну інноваційну складову. Наші плани щодо реалізації продукції об’єднаної компанії на цей рік — 1 млрд гривень, і ми маємо всі шанси навіть перевищити цей показник, адже обидва учасники об’єднання вдало почали рік», – підсумував Борис Рибачук.

Нагадаємо, у KMZ закуповуватимуть більше європейського металу. Також ми повідомляли, що наприкінці року обладнання Variant Agro Build перевезуть до Карлівки.