Агромаркет
Головне:
Агромаркет

В Прилуках будують новий елеватор

В Прилуках будують новий елеватор

Компанія KMZ Industries виготовляє обладнання для комплексного оснащення нового лінійного елеватора ТОВ «ПАУЕР КОРН ТРЕЙД» у Прилуках на Черніговщині.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці KMZ Industries.

Будівництво планується у три черги, загальна потужність майбутнього об’єкту становитиме 42 тис. тонн одночасного зберігання. Силос для першої черги на 12 635 куб м і транспортне обладнання поставимо замовникові вже у травні.

Наразі для першої черги будівництва компанія виготовляє:

• Силос на плоскій основі загальною ємністю зберігання 12 635 куб м.

• Комплексний барабанний сепаратор КБС потужністю 150 т/год. по попередній очистці для пшениці вологістю до 16%.

• Зерносушарку Brice-Baker SCN 12/48 із рекуперацією і пилопригніченням потужністю 90 т/год. по пшениці при знятті вологості із 20% до 15%.

• Транспортне обладнання (ланцюгові транспортери і норії) продуктивністю 100 т/год.

«Раніше зерно тут сушили мобільною сушаркою й продавали продукцію, що називається, з коліс. Згодом вирішили, що потребують більш потужного стаціонарного сушильного й очисного обладнання й сучасні ємності для зберігання, аби працювати і з власною, і з давальницькою сировиною.

Обирали переважно з-поміж вітчизняних виробників, хоча «іноземці» у тендері теж брали участь. Ми були єдині, хто запропонував комплексне рішення «під ключ», і це справді стало вирішальним аргументом на нашу користь. Силоси на плоскій основі, хопери, очищення, сушіння, транспорт – усе це виготовить і поставить наш завод.

Оскільки замовник був дещо обмежений у бюджеті на будівництво такого потужного як для фермерського господарства комплексу, його проєкт зроблено «на виріст», із можливістю зведення у декілька черг», – зазначив Влад Переходько, керівник регіонального представництва KMZ Industries.

Уже в травні «ПАУЕР КОРН ТРЕЙД»  отримає перше обладнання і розпочнеться монтаж – це дасть можливість прийняти восени зерно нового сезону й почати отримувати прибуток, який згодом інвестуватимуть у наступні черги: зокрема, доставлятимуть нові силоси для тимчасового зберігання зерна, ще одну зерносушарку Brice-Baker тощо.

Нагадаємо, на Київщині KMZ Industries звів елеватор потужністю 50 тис. тонн.

Журнали