Агромаркет

Кабмін пропонує скоротити видатки на земреформу та скасувати держпідтримку сільгоспвиробників

Кабмін направив керівництву Верховної Ради пропозиції щодо змін видаткової частини держбюджету 2020 року, які, зокрема, містять скорочення витрат на проведення земельної реформи на 25 млн грн і скасування підтримки сільгоспвиробників в розмірі 4 млрд грн.

Про це свідчать розрахунки Кабміну по видатковій частині держбюджету, повідомляє «Економічна правда».

Витрати на проведення земельної реформи пропонують скоротити до 51 млн грн (з 76 млн грн). Зокрема, за пропозицією бюджетного комітету ВРУ, планують скасувати видатки на відрядження (699 тис. грн), витрати на технічне обслуговування обладнання (6,1 млн грн) і перетворення матеріалів держфонду документації із землеустрою (18,1 млн грн).

Також скасовуються витрати на проведення інвентаризації земель та оновлення картографічної основи Держземкадастру (в бюджеті-2020 на це було передбачено 431 млн грн).

Крім цього, пропонують скасувати витрати на підтримку с/г виробників (у бюджеті-2020 на це передбачено 4 млрд грн): програму розвитку тваринництва (1 млрд грн), садівництва (400 млн грн), підтримку фермерських господарств (185 млн грн), здешевлення с / г техніки та обладнання (1 млрд), здешевлення кредитів, в т.ч. на придбання землі с / г призначення (1,2 млрд грн), підтримку сімейних фермерських господарств через механізм доплати на користь застрахованих осіб – членів / глави сімейного фермерського господарства ЄСВ (215 млн грн).

Також пропонують скасувати витрати на формування статутного капіталу Фонду часткового гарантування кредитів (240 млн грн) – за пропозицією бюджетного комітету ВРУ.

Крім цього, пропонують урізати витрати на функціонування торговельних представництв за кордоном (з 26 млн грн до 400 тис. грн) і витрати на просування експорту (з 45 млн грн до 3 млн грн).

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!