Агромаркет

Інвестори ПСП ім. Т. Г. Шевченка планують створити органічне підприємство замкненого циклу

Інвестори ПСП ім. Т. Г. Шевченка планують створити органічне підприємство замкненого циклу

Інвестори ПСП ім. Т. Г. Шевченка «Аснова Холдинг» (Київська область) планують створити органічне підприємство замкненого виробничого циклу.

Про це журналу The Ukrainian Farmer повідомив Володимир Метельський, генеральний директор ПСП ім. Т. Г. Шевченка.

«Органіка – це не лише філософія життя, а й принципова позиція інвесторів: виготовляти якісну їжу, що є основою здоров’я людей, – наголосив він. – Завдання команди підприємства полягає в тому, щоб, не зраджуючи філософських поглядів, забезпечувати рентабельність».

Господарство обробляє 2600 га, з яких: понад 1000 га – під органічним землеробством, решта – на етапі переходу на органіку чи тимчасово обробляється за інтенсивною технологією.

Також під органікою теплиці з овочами та сад.

Фрукти й овочі реалізують в Україні, частину вирощеної пшениці та жита постачають на свої пекарні для виготовлення органічної здоби, решту – продають за кордон, здебільшого переробним компаніям у Німеччині.

Нагадаємо, ПСП ім. Т. Г. Шевченка на органічних землях застосовує дві сівозміни. Раніше повідомлялося, за яких умов в органічному землеробстві можна використовувати неорганічне насіння. Також ПСП ім. Т.Г. Шевченка відмовилося від власного насінництва.