Агромаркет

Отримай послуги зі сертифікації від “Органік Стандарт”, заощаджуючи до 90% завдяки Програмі USAID АГРО

Отримай послуги зі сертифікації від “Органік Стандарт”, заощаджуючи до 90% завдяки Програмі USAID АГРО

Органічне виробництво – відносно новий напрям розвитку світової економіки, що є також складовою міжнародних програм, спрямованих на сталий розвиток. Вони були ухвалені на саміті ООН і мають бути реалізовані до 2030 року. На сьогодні органічна галузь прогресує в усьому світі, зокрема й в Україні.  Як один із найбільших постачальників зернових, олійних культур та іншої с/г продукції у світі Україна, незважаючи на складні зовнішні та внутрішні виклики, активно розвивається в органічному виробництві, щоб створювати конкурентоспроможний продукт із додатковою цінністю. 

Чому українським підприємцям вигідно переходити на органічне виробництво?

 1. Це – майбутнє. Щороку кількість споживання органічної продукції зростає, особливо у ЄС, Швейцарії, Великій Британії, США та інших розвинутих країнах. Світові стандарти й програми спрямовані на підтримку саме такої продукції.
 2. Перспективна ніша. Незважаючи на розвиток цієї галузі, рівень конкуренції залишається невисоким. 
 3. Стабільність експортних відвантажень та надійність попиту від імпортерів є важливими аспектами планування та розвитку. Органічна продукція має постійну та зростаючу аудиторію, що робить її надійним вибором для міжнародних партнерств.
 4. Нова філософія життя, яка опікується про довкілля та передбачає соціальну відповідальність.

Навіщо потрібна сертифікація?

Для роботи на українському та/або міжнародному ринку виробники органічних зернових та олійних культур мають пройти сертифікацію. Із відповідним документом компанія зможе підтвердити якість своєї продукції та здійснити продаж з посиланням на «органік» та  преміальною надбавкою. 

Компанія “Органік Стандарт” – перший український орган сертифікації органічного виробництва, який пропонує простий і прозорий процес проходження сертифікації, а також послуги з супроводу і контролю експорту органічних продуктів, навчання та експертизи. 

Компанія співпрацює з Програмою USAID АГРО і допоможе отримати сертифікати, які визнають європейські та американські імпортери. 

Спільний проєкт із Програмою USAID АГРО 

Завдяки підтримці Програми USAID АГРО мікро, малі та середні підприємства мають змогу отримувати послуги зі сертифікації, контролю експортних відвантажень, лабораторних досліджень, видачі сертифікатів на експорт, заощаджуючи до 90% вартості цих послуг.

Програма фінансується агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується компанією Chemonics International. Вона сприяє розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), аби вони успішно інтегрувалися в конкурентні українські та міжнародні ринки.

В умовах повномасштабного вторгнення Програма USAID АГРО спрямувала свої зусилля на збереження і відновлення економічної активності сільськогосподарських виробників, поновлення каналів збуту та забезпечення продовольчої безпеки в Україні та світі.

Які переваги надає сертифікація?

Сертифікація дозволяє виробникам позиціонувати, маркувати та продавати продукцію на ринку, як органічну. У разі відповідності всім вимогам і стандартам ММСП отримують Сертифікат міжнародного зразка та доступ на ринок органічної продукції. 

Ця послуга актуальна для компаній, що працюють за такими напрямами діяльності:

 • виробництво і зберігання насіння зернових та олійних культур;
 • вирощування зернових та олійних культур;
 • обробка зернових та олійних культур;
 • транспортування і реалізація зернових та олійних культур.

Як відбувається процедура сертифікації?

Компанія “Органік Стандарт” надає повний комплекс послуг із сертифікації. Процедура включає наступні етапи:

 1. Запит на сертифікацію на сайті “Органік Стандарт”.
 2. Перевірку виробництва, насіння, технологій, матеріалів для обробки тощо на відповідність до міжнародних стандартів і вимог. Компанія враховує стандарти законодавства України та ЄС, а також додатково за необхідності: COR, Bio Suisse, KRAV, Naturland та ін. 
 3. Отримання сертифікату та можливості реалізувати свою продукцію як органічну, отримати нові ринки збуту за преміальною ціною, зробити свою пропозицію унікальною для споживача,  стабільно покращувати умови виробництва продукції.