Агромаркет
Головне:
Агромаркет

IFC надає можливість доступу до фінансування на мільярд доларів за рахунок аграрних розписок

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) допомагає дрібним фермерам в Україні отримати доступ до фінансування в розмірі 1 мільярду доларів за рахунок “аграрних розписок” – інноваційного фінансового інструменту, який дозволяє фермерам підтримувати продуктивність та прибутковість.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив заступник міністра з розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький за результатами зустрічі керівників щодо проєкту IFC-SECO в Україні на ринках сільськогосподарського капіталу.

Він повідомив, що у партнерстві з Державним секретаріатом з економічних питань Швейцарії SECO у 2015 році проєкт був запроваджений в окремих регіонах України. З 2018 року інструмент реалізується по всій країні.

«Це значний розвиток для України, адже родючі землі та сприятлива географія в нашій країні роблять агробізнес ключовим економічним фактором та основним роботодавцем. Зараз українські фермери широко використовують цей простий, зручний та надійний інструмент для отримання необхідного фінансування», – констатував Тарас Висоцький.

Нагадаємо, EFSЕ надав 5 млн. євро Агропросперіс Банку на кредитування фермерів.