Агромаркет

Чистий прибуток Louis Dreyfus за рік істотно скоротився

За підсумками І півріччя поточного року компанія Louis Dreyfus Company (LDC) отримала $71 млн чистого прибутку, що майже на 44,5% менше, ніж за аналогічний період минуло року ($128 млн).

Про це повідомляєьбся на сайті компанії.

Як зазначається, EBITDA компанії за вказаний період становить $439 млн, що на 8% більше, ніж торік.

«Хоча чиста виручка знизилася на 6,1% – до $17,5 млрд, операційні результати сегмента знизилися на 5%, у порівнянні з минулим роком, і склали $495 млн. Ці результати були досягнуті через зниження обсягів відвантаження на 6,9%», – ідеться в повідомленні.

Скорочення обсягів було частково компенсовано більш вдалим асортиментом продукції.

«LDC досягли хороших результатів в першій половині 2019 року в особливо складній обстановці. Напруженість у світовій торгівлі, нестабільні погодні умови, поширення африканської чуми свиней в Азії і загальний контекст надлишкової пропозиції утруднювали аналіз і вжиття заходів відповідно до основами ринку, що підкреслює наші досягнення за цей період», – сказав Генеральний директор LDC Ян Макінтош.

За його словами, компанія продовжить зміцнювати позиції в торгівлі, просуваючись до вертикальної інтеграції і продукції з доданою вартістю, а також інвестуючи в продукти харчування, технології та інновації.

Довідка:

Louis Dreyfus – міжнародна французька компанія з головним офісом в Женеві. Компанія заснована в 1851 році, наразі працює в 50 країнах світу. В Україні з 1998 року займається аграрним бізнесом, експортом зернових та олійних культур. Компанії належить 6 елеваторів у Вінницькій, Черкаській і Запорізькій областях.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!