Агромаркет

Головні управління Держгеокадастру в областях ліквідують

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову від 16 листопада 2020 № 1118 «Питання функціонування територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру», згідно з якою найближчим часом розпочнеться ліквідація головних управлінь Держгеокадастру в областях та місті Київ. Відповідно, штат Держгеокадастру скоротиться більш ніж удвічі.

Про це повідомляє прес-служба Держгеокадастру.

Відтак, Кабмін постановив ліквідувати як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.

«Замість ліквідованих управлінь будуть утворенні територіальні органи Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, як структурні підрозділи центрального апарату. Це рішення, паралельно з передачею земель громадам, є кроком до перетворення Держгеокадастру в орган, що надаватиме громадянам якісні сервісні послуги та працюватиме над наповненням кадастру», — повідомив голова Держгеокадастру Роман Лещенко.

Він також наголосив, що, за попередніми оцінками, виконувати свої функції Держгеокадастр зможе зі штатом менше ніж 4 тис. співробітників, а не 10 тис., як є зараз. Зазначають, що передача земель у розпорядження ОТГ знімає значну частину навантаження, яка є зараз через розпорядження землями сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів.

Нагадаємо, нещодавно Держгеокадастр озвучив процедуру передачі земель ОТГ.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями