Агромаркет

Держгеокадастр озвучив процедуру передачі земель ОТГ

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Для передачі земель сільськогосподарського призначення у власність ОТГ Держгеокадастр має намір зробити три головні кроки.

Про це написав голова Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру Роман Лещенко на своїй Фейсбук-сторінці.

За його словами, планується, зокрема, здійснити такі процедури:

  • Територіальні громади проводять першу сесію, де новообрані голови розпочинають виконувати свої обов‘язки та повідомляють про це Головні управління Держгеокадастру області.
  • Головне управління Держгеокадастру готує наказ та акт прийому передачі з переліком земельних ділянок, за підписом начальника ГУД і голови територіальної громади.
  • Після підписання документів, територіальні громади реєструють право комунальної власності в реєстрі речових прав на нерухоме майно.

«Право власності зареєстроване, територіальні громади є повноцінними розпорядниками переданих земель сільськогосподарського призначення», – зазначив Роман Лещенко.

Нагадаємо, днями уряд затвердив постанову про передачу земель у комунальну власність ОТГ. Крім того, нещодавно Держгеокадастр та Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» підписали Меморандум про взаємодію щодо врегулювання земельних відносин.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями