Агромаркет

Підприємства ДПЗКУ готові до прийняття нового врожаю

Підприємства ДПЗКУ готові до прийняття нового врожаю

На філіях АТ «ДПЗКУ» розпочато підготовку до нового маркетингового року, проводиться низка робіт з відновлення матеріально-технічної бази та покращення виробничо-технологічних процесів, повірка засобів вимірювальної техніки, обслуговування та ремонт автомобільних, залізничних, бункерних ваг, а також здійснюються санітарно-гігієнічні заходи відповідно до Протоколів фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту зернових з України.

Про це повідомляє пресслужба ДПЗКУ.

Всі підприємства, які пройшли перевірку, готові для приймання та зберігання зерна майбутнього врожаю.

З початку заготівлі в 2021/22 маркетинговому році філіями АТ «ДПЗКУ» прийнято на зберігання понад 1 млн тонн зерна.

АТ «ДПЗКУ» надає всебічну допомогу поклажодавцям та сільгосптоваровиробникам при переміщенні зерна з небезпечних територій у безпечні місця для формування партій, належного зберігання та своєчасного відвантаження. Зерносховища АТ «ДПЗКУ» на 66% складаються з елеваторних потужностей силосного типу та на 34% з механізованих складів підлогового зберігання (насипом), що дозволяє ефективно проводити технологічні операції та контролювати кількісно-якісні показники.

Так, наразі на повну потужність працюють та мають змогу виконувати повноцінний технологічний процес 38 філій АТ «ДПЗКУ». З них 28 лінійних елеваторів можуть надавати послуги з приймання, зберігання, відвантаження зернових, а також додаткові послуги з перевантаження. 9 філій – послуги з переробки та виготовлення готової продукції.

Більшість філій мають змогу забезпечити відвантаження зернових як автотранспортом, так і залізничним транспортом.

Нагадаємо, ДПЗКУ запускає млини для виробництва борошна для потреб армії та населення. Також ми писали, що ДПЗКУ відновив виробництво вівсяних пластівців.