Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

Домінантні принципи в колективі формує керівник, — думка

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Керівник формує домінантні принципи в колективі, від нього залежить, чи буде колектив успішним. Таку думку висловив Петро Мельник, виконавчий директор Agricom Group, пише журнал The Ukrainian Farmer.

При цьому виконавчий директор Agricom Group додав, що репутація та взаємовиручка — це колективні та його особисті цінності.

«Останнім часом намагаюся розділяти себе та компанію, бо Agricom — це не я, а 400 працівників, контрагенти, 7 тис. пайовиків. Можливо, свого часу я узурпував владу, але того вимагали обставини, —зауважив Петро Мельник. — Нині — навпаки, всім пояснюю, що Agricom Group — це наш маленький всесвіт, який взаємодіє з іншими світами».

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!