Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

До 2029 року BASF запустить понад 30 ключових продуктів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
До 2029 року BASF запустить понад 30 ключових продуктів

Компанія BASF збільшила прогнозований потенціал продажів інноваційного портфелю сільськогосподарських рішень на більше ніж 7,5 млрд євро.

Про це повідомили у компанії.

До 2029 року BASF запустить понад 30 ключових продуктів, серед яких насіння сучасних сортів та гібридів, хімічний і біологічний захист сільськогосподарських культур, цифрові інструменти та нові формуляції.

Аби забезпечити баланс між продуктивністю сільського господарства, захистом навколишнього середовища та потребами суспільства, BASF збільшить увагу до інтегрованих рішень для аграріїв.

Так, у 2020 році компанія планує продовжувати розвивати напрямок R&D та фінансуватиме його не менше, ніж у попередні роки. У 2019 році BASF інвестував 879 млн євро у дослідження та нові розробки для розвитку підрозділу Agricultural Solutions. Це становить близько 11% від продажів у цьому сегменті.

«Наша мета – пошук практичних рішень, які дадуть змогу підвищити врожайність, зробити виробництво культур більш стійким до стресових умов, знизити викиди парникових газів, спричинені діяльністю сільського господарства, та збільшити біорізноманіття», – наголосив президент відділу Agricultural Solutions BASF Вінсент Гро. 

Для задоволення потреб сільського господарства інноваційний підрозділ BASF фокусується на нових технологіях та рішеннях для чотирьох стратегічних сегментів: соя, кукурудза, бавовна; пшениця, ріпак, соняшник; рис; фрукти й овочі.

Як повідомлялося, у 2019 році BASF реалізував продукції на 59,3 млрд євро.

Нагадаємо, BASF додав нові функції xarvio Field Manager для українських аграріїв.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!