Агромаркет

До 2029 року BASF запустить понад 30 ключових продуктів

До 2029 року BASF запустить понад 30 ключових продуктів

Компанія BASF збільшила прогнозований потенціал продажів інноваційного портфелю сільськогосподарських рішень на більше ніж 7,5 млрд євро.

Про це повідомили у компанії.

До 2029 року BASF запустить понад 30 ключових продуктів, серед яких насіння сучасних сортів та гібридів, хімічний і біологічний захист сільськогосподарських культур, цифрові інструменти та нові формуляції.

Аби забезпечити баланс між продуктивністю сільського господарства, захистом навколишнього середовища та потребами суспільства, BASF збільшить увагу до інтегрованих рішень для аграріїв.

Так, у 2020 році компанія планує продовжувати розвивати напрямок R&D та фінансуватиме його не менше, ніж у попередні роки. У 2019 році BASF інвестував 879 млн євро у дослідження та нові розробки для розвитку підрозділу Agricultural Solutions. Це становить близько 11% від продажів у цьому сегменті.

«Наша мета – пошук практичних рішень, які дадуть змогу підвищити врожайність, зробити виробництво культур більш стійким до стресових умов, знизити викиди парникових газів, спричинені діяльністю сільського господарства, та збільшити біорізноманіття», – наголосив президент відділу Agricultural Solutions BASF Вінсент Гро. 

Для задоволення потреб сільського господарства інноваційний підрозділ BASF фокусується на нових технологіях та рішеннях для чотирьох стратегічних сегментів: соя, кукурудза, бавовна; пшениця, ріпак, соняшник; рис; фрукти й овочі.

Як повідомлялося, у 2019 році BASF реалізував продукції на 59,3 млрд євро.

Нагадаємо, BASF додав нові функції xarvio Field Manager для українських аграріїв.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!