Агромаркет

Продажі BASF у 2019 році майже досягли 60 млрд євро

У 2019 році BASF реалізував продукції на 59,3 млрд євро. Незначне зниження продажів порівняно з попереднім роком було наслідком зниження обсягів та цін.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Операційний дохід за спеціальними статтями становив 4,5 млрд євро, що на 1,7 млрд євро менше, порівняно з рівнем минулого року, внаслідок зменшення внесків у сегментах «Матеріали» та «Хімічні речовини».

«2019 рік був складним роком із сильними світовими економічними коливаннями. Торговельні конфлікти між США та Китаєм мали негативний вплив. Основні ринки збуту розвивалися повільніше. Це посилилося через невизначеності, пов’язані з Brexit. Зростання промислового та хімічного виробництва було значно повільнішим, ніж очікувалося. Попит багатьох ключових галузей споживачів, особливо автомобільної галузі, значно скоротився», – сказав голова правління BASF, виконавчий директор компанії, доктор Мартін Брюдермюллер.

Він також додав, що компанія збільшила свої прибутки у всіх сегментах за низхідним потоком, незважаючи на складні ринкові умови. На жаль, це не зможе компенсувати зниження основного бізнесу хімічних речовин.

Загалом у 2019 році прибуток групи BASF зменшився з 6 млрд євро до 4,1 млрд євро. Показник EBITDA зменшився на 11%, порівняно з 2018 роком, – до 8,2 млрд євро і склав 8 млрд євро, порівняно з 9 млрд євро у 2018 році. Чистий дохід збільшився до 8,4 млрд євро з 4,7 млрд євро у попередньому році.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!