Агромаркет

Держпрограми підтримки фермерів продовжаться

Під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького у форматі Zoom конференції відбулося обговорення з аграрними асоціаціями проектів державної підтримки аграрної галузі на 2022 рік, де кожен отримав змогу висловити свої пропозиції.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства агрополітики.

«У 2022 році усі діючі програми державної підтримки аграрного сектору будуть продовжені. Перед нами стоїть завдання підвищити ефективність використання бюджетних коштів для досягнення видимих економічних результатів. Тому дуже важливо почути пропозиції та бачення від асоціацій, від представників сільгосптоваровиробників, щоб разом обговорити та визначити найбільш оптимальні механізми підтримки на наступний рік», – зазначив Тарас Висоцький.

Загалом до Мінагрополітики надійшло більше 50 пропозицій щодо нових напрямів  держпідтримки аграріїв у 2022 році.

Планується, що зустрічі з аграрними асоціаціями для напрацювання спільного бачення щодо напрямів держпідтримки відбуватимуться на регулярній основі.

Нагадаємо, у МінАПК анонсували реалізацію нових програм держпідтримки аграріїв. Також ми писали, що на нові програми держпідтримки аграріїв спрямовано 500 млн грн.