Агромаркет

Держбюджет-2020 прийнято в другому читанні

Верховна Рада ухвалила в другому читанні проєкт Держбюджету на 2020 рік.   

Про це повідомляється на сайті ВРУ.

Як зазначається, доходи бюджету становитимуть 1,09 трлн грн, а видатки – 1,18 трлн грн. Мінімальна зарплата з 1 січня 2020 року зросте до 4723 грн на місяць, а прожитковий мінімум – до 2102 грн на місяць (водночас його підвищать з 1 липня та 1 грудня). Бюджет-2020 базується на курсі 27,5 грн/дол.

Як повідомила міністр фінансів України Оксана Маркарова на своїй Фейсбук-сторінці,  у Держбюджет на 2020 рік закладено 4,4 млрд грн на підтримку кредитування в рамках відкриття ринку землі. 

«Ми заклали в поданий бюджет 4,4 млрд грн на підтримку кредитування в межах відкриття ринку землі. Мінфін і Мінекономіки опрацьовують з міжнародними партнерами інший інструмент – фонд часткового гарантування кредитів. Тобто в бюджеті будуть кошти на часткове гарантування тіла кредиту. Це дозволить більш активно залучити банки в процес кредитування придбання землі, бо зменшить для банків ризики видачі позик», – зазначила Оксана Маркарова.

Як зазначається у висновку бюджетного комітету від 13 листопада 2019 року, Урядом не враховано запропоноване у Бюджетних висновках збільшення видатків державного бюджету загалом на суму 10,8 млрд грн, зокрема,  на наукову і науково-технічну діяльність у сфері агропромислового комплексу запропоновано додатково спрямувати 200 млн грн згідно з пп. 1.22.46 ч. 1 Бюджетних висновків.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!