Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

Державна продовольчо-зернова корпорація уклала 44 угоди під товарні аграрні розписки

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

За підсумками осінньої частини програми закупівлі зерна майбутнього врожаю 2020 року АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) уклала 44 контракти під торгові аграрні розписки, оформлені з виробниками сільськогосподарської продукції, загальним обсягом 48,6 тис тонн.

Про це повідомляє прес-служба корпорації.

В рамках весняного етапу форвардної програми, який стартував 17 лютого, ДПЗКУ має намір додатково закупити ще 250 тисяч тонн збіжжя.

Як зазначається, корпорація практикує роботу з товарними розписками понад два роки та регулярно приймає участь у  заходах International Finance Corporation, де ділиться досвідом використання аграрних розписок в рамках проєкту «Аграрні розписки в Україні».

У 2018 року було укладено 205 договорів поставки зерна майбутнього врожаю, під 19 з яких було оформлено товарні аграрні розписки. А вже у 2019 році 80 зі 155 договорів були оформлені з використанням аграрних розписок.

«Використання цього механізму дозволяє корпорації мінімізувати ризики неналежного виконання договорів. Заставою за аграрною розпискою є майбутній врожай, вирощений на визначених земельних ділянках згідно кадастрових номерів, всі права на які перевіряються нотаріусом», – ідеться в повідомленні. .

Крім того, в разі невиконання договору за розпискою, ДПЗКУ має право вимагати примусове виконання зобов’язань, використовуючи лише виконавчий напис нотаріуса на документі. Це додатково захищає корпорацію від недобросовісних контрагентів.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!