Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Ціни попиту на українську кукурудзу знизилися до $176-178 за тонну

Відновлення нафтових котирувань дещо підтримало ціни на кукурудзу в США, але зупинка заводів з переробці кукурудзи на етанол, підсумки тендерів, де перемогла південноамериканська кукурудза, та очікування звіту USDA, що імовірно буде «ведмежим», продовжують тиснути на світові ціни на зернову.

Про це повідомляють аналітики електронної зернової біржі Grain Trade.

В Україні внаслідок збільшення пропозицій аргентинської кукурудзи на світовому ринку ціни попиту на зернову знизилися до $176-178/тонна (FOB).

Зміцнення гривні та зниження закупівельних цін у порту до $166-168/тонна або 5400-5500 грн/тонна зменшили обсяг пропозицій з боку виробників. 

В США травневі ф’ючерси на кукурудзу після падіння в понеділок до $129,2/тонна вчора відновилися до $133,2/тонна за підтримки зростання цін на нафту та оптимістичної заяви Трампа про те, що США вже пройшли пік епідемії Covid -19. 

Трейдери очікують, що в сьогоднішньому звіті по виробництву етанолу в США знову буде скорочено обсяг переробки кукурудзи, оскільки більшість підприємств зупинені через від’ємну маржу переробки. Зменшення обсягів переробки кукурудзи збільшило попит на кукурудзяні відходи DDGS, ціна яких виросла до рівня 160% від вартості самої кукурудзи.

Пом’якшення карантину в Китаї та інших країнах Азії збільшує попит на продукти, особливо м’ясо, що активізує споживання кукурудзи. Вчора південнокорейські компанії NOFI та KFA придбали кукурудзу імовірно бразильського походження з поставкою у серпні-вересні за ціною $185-187/тонна та $181,8/тонна (C&F). 

У Бразилії на тлі активного попиту з боку тваринницької галузі й низького першого врожаю кукурудзи та внаслідок рекордного падіння курсу реала внутрішні ціни на кукурудзу сягнули найвищого рівня $192/тонна, що може змусити країну імпортувати кукурудзу з Аргентини. Пізня сівба кукурудзи другого врожаю може зменшити врожай, що також підтримує ціни.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!