Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

Ціни на українську соняшникову олію залишаються під тиском сусідніх ринків рослинних олій

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Ціни на рослинні олії, які найбільше залежать від нафтових котирувань, опинилися під потужним тиском падіння біржових індексів та цін на нафту, обумовленого пандемією коронавірусу.

Про це повідомляють аналітики електронної зернової біржі Grain Trade. 

Ціни на українську соняшникову олію залишаються під тиском сусідніх ринків рослинних олій. Покупці знижують попит в очікуванні подальшого зниження котирувань, через що ціни попиту знизилися до $630-650/тонна (FOB), тоді як ціни пропозицій залишаються високими на рівні $655-685/тонна (FOB), у залежності від термінів поставки.

Внаслідок падіння ринків рослинних олій премія за соняшникову олію виросла до $100/тонна, в порівнянні з соєвою, та до $130/тонна, в порівнянні з пальмовою. Це свідчить про те, що ціни на соняшникову олію почнуть опускатися, якщо котирування пальмової та соєвої олії не відновляться найближчим часом.

«Новина про скасування карантину Китаєм та відновлення роботи підприємств, а також відсутність короновірусу в Індії дозволяє трейдерам сподіватися на відновлення попиту на рослинні олії в найближчій перспективі», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, зниження цін на пшеницю уповільнюється, але не зупиняється.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!