Агромаркет

Ціни на українську соняшникову олію залишаються під тиском сусідніх ринків рослинних олій

Ціни на рослинні олії, які найбільше залежать від нафтових котирувань, опинилися під потужним тиском падіння біржових індексів та цін на нафту, обумовленого пандемією коронавірусу.

Про це повідомляють аналітики електронної зернової біржі Grain Trade. 

Ціни на українську соняшникову олію залишаються під тиском сусідніх ринків рослинних олій. Покупці знижують попит в очікуванні подальшого зниження котирувань, через що ціни попиту знизилися до $630-650/тонна (FOB), тоді як ціни пропозицій залишаються високими на рівні $655-685/тонна (FOB), у залежності від термінів поставки.

Внаслідок падіння ринків рослинних олій премія за соняшникову олію виросла до $100/тонна, в порівнянні з соєвою, та до $130/тонна, в порівнянні з пальмовою. Це свідчить про те, що ціни на соняшникову олію почнуть опускатися, якщо котирування пальмової та соєвої олії не відновляться найближчим часом.

«Новина про скасування карантину Китаєм та відновлення роботи підприємств, а також відсутність короновірусу в Індії дозволяє трейдерам сподіватися на відновлення попиту на рослинні олії в найближчій перспективі», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, зниження цін на пшеницю уповільнюється, але не зупиняється.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!