Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

Зниження цін на пшеницю уповільнюється, але не зупиняється

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

У п’ятницю напруга на пшеничних біржах зменшилася, але котирування продовжили знижуватися через невизначеність з наслідками пандемії вірусу Covid-19 для світової економіки.

Про це повідомляють аналітики електронної зернової біржі Grain Trade.

Зокрема, ціни попиту на українську продовольчу пшеницю в порту опустилися до $187-189/тонна, або 5750-5850 грн/тонна, внаслідок чого продавці скоротили кількість пропозицій.

Попри гарні темпи експорту та перемогу на тендері в Алжирі ринок французької пшениці розвернувся донизу. Падіння цін обмежили дані про стан посівів озимої пшениці у Франції, кількість яких у доброму або відмінному стані за тиждень зменшилася на 1% до 63%, тоді як рік тому таких було 85%.

Травневі ф’ючерси на борошномельну пшеницю на MATIF впали на 0,25 євро/тонна – до 177,5 євро/тонна або $197,27/тонна.

В США ціни на пшеничних майданчиках падають третій тиждень поспіль під тиском песимістичних настроїв щодо долі світової економіки, проте біржа в Чикаго завдяки спекулянтам дещо виросла.

Травневі пшеничні ф’ючерси в США впали на 0,46 $/тонна, до 158,55 $/тонна на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті та на 0,37 $/тонна, до 186,65 $/тонна на тверду яру HRS-пшеницю в Міннеаполісі. Виросла на 0,18 $/тонна, до 185,92 $/тонна м’яка озима SRW-пшениця в Чикаго.

Ціни пропозицій російської пшениці з протеїном 12,5% залишаються на рівні $207-210/тонна, тоді як ціни попиту виросли до $203-205/тонна для поставок у квітні-травні завдяки збільшенню відвантажень до Єгипту та Туреччини. За тиждень експорт пшениці з Росії виріс на 86% до 848 тис. тонн, оскільки поставки до Туреччини збільшилися удвічі, а до Єгипту – на 190%.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!