Агромаркет

Corteva Agriscience запустила безкоштовну послугу онлайн-консультанта для аграріїв

Міжнародна науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience пропонує сільгоспвиробникам у сезоні 2020 року оновлену пропозицію насіння озимого ріпаку бренду Brevant seeds, інноваційні засоби захисту та нові цифрові послуги.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Компанія розраховує на підвищений попит, адже вирощування озимого ріпаку продовжує набувати популярності серед українських аграріїв. Так, згідно з оцінками Kleffmann Group, площі, засіяні озимим ріпаком в Україні у 2020 році, складають 1,278 млн га», – йдеться в повідомленні.

Пропозиція сезону портфелю Brevant seeds налічує 13 гібридів, зокрема, дві новинки – ПТ275 та ПХ128 з високим вмістом олії. Особливою перевагою лінійки насіння озимого ріпаку Brevant seeds є наявність напівкарликових гібридів Maximus, стійких до несприятливих погодних умов, а також гібридів для гербіцидної технології Clearfield, яка дозволяє покращити якість насіння та підвищувати урожайність.

Крім того, для оперативної допомоги аграріям Corteva Agriscience нещодавно запустила безкоштовну послугу онлайн-консультанта у Viber, який підбирає необхідний гібрид, а також показує контакти представників Corteva та дистриб’юторів у обраному регіоні, актуальні акції та пропозиції.

З урахуванням особливостей вирощування озимого ріпаку, його чутливості до бур’янів, хвороб та шкідників, Corteva Agriscience пропонує лінійку засобів захисту для створення більш сприятливих умов для вирощування ріпаку та оптимізації витрат сільгоспвиробників.

«Вирощування ріпаку в Україні зараз має високий експортний потенціал. Країни Європи демонструють зростання попиту на цю культуру, водночас, нарощування переробки ріпаку в Україні могло б збільшити внутрішній попит та стимулювати розвиток цього ринку в Україні. Corteva Agriscience намагається якнайкраще задовольняти потреби українських аграріїв, пропонуючи високоякісні гібриди відмінної селекції, а також інноваційні засоби захисту, забезпечуючи постійну агрономічну підтримку», – зазначив Юрій Коняєв, категорійний менеджер з олійних культур компанії Corteva Agriscience.

Нагадаємо, Corteva Agriscience у І кварталі наростила чисті продажі в Україні більш ніж на 8%.