Агромаркет

Corteva Agriscience отримала нагороди Crop Science Awards 2019

Corteva Agriscience отримала три престижні нагороди Crop Science Awards (раніше Agrow Awards), які присуджує організація Agribusiness Intelligence за кращі наукові, технологічні та лідерські ініціативи у галузі сільського господарства у всьому світі.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Отримання трьох нагород Crop Science Awards підтверджує наше прагнення бути кращими в розробці інноваційних технологій, які створюють цінність для фермерів і споживачів. Ми захоплюємося роботою команди, чиї новаторські ідеї та прагнення до успіху привели до приголомшливих результатів», – зазначив Ніл Гаттерсон, головний технічний директор Corteva Agriscience.

Компанія здобула перемогу у таких номінаціях:

  • «Кращі наукові розробки: Corteva Agriscience». Компанія прагне задовольнити потреби галузі і одночасно зменшити вплив на навколишнє середовище, тому в портфелі компанії з’явилися нові діючі речовини для захисту рослин, насіння та технології обробки насіння, а також діагностичні інструменти, що забезпечують цінність для сільгоспвиробників і вигоду для споживачів.
  • «Краща науково-популярна програма для інформування суспільства: «Слідкуй за їжею». Corteva співпрацює з телеканалом ВВС для створення фільму «Слідкуй за їжею». Програма є мультиканальною кампанією та ефективно доносить об’єктивні та збалансовані повідомлення для широкої аудиторії, дозволяючи Corteva ділитися інсайтами про сільське господарство та інновації, які є драйверами його майбутнього.
  • «Краща інноваційна упаковка: пляшка з фторовмісного поліетилену високої щільності об’ємом 5 літрів». Corteva представляє ергономічне та інноваційне пакувальне рішення для запуску в 2020 році фунгіциду для зернових Inatreq™, розробленого з використанням діючої речовини Inatreq™ active. Унікальний дизайн ємності дозволяє повністю спорожнювати та ополіскувати упаковку, мінімізується вплив оператора та пляшки легко піддаються вторинній переробці.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!