Агромаркет

Corteva Agriscience отримала нагороди Crop Science Awards 2019

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Corteva Agriscience отримала три престижні нагороди Crop Science Awards (раніше Agrow Awards), які присуджує організація Agribusiness Intelligence за кращі наукові, технологічні та лідерські ініціативи у галузі сільського господарства у всьому світі.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Отримання трьох нагород Crop Science Awards підтверджує наше прагнення бути кращими в розробці інноваційних технологій, які створюють цінність для фермерів і споживачів. Ми захоплюємося роботою команди, чиї новаторські ідеї та прагнення до успіху привели до приголомшливих результатів», – зазначив Ніл Гаттерсон, головний технічний директор Corteva Agriscience.

Компанія здобула перемогу у таких номінаціях:

  • «Кращі наукові розробки: Corteva Agriscience». Компанія прагне задовольнити потреби галузі і одночасно зменшити вплив на навколишнє середовище, тому в портфелі компанії з’явилися нові діючі речовини для захисту рослин, насіння та технології обробки насіння, а також діагностичні інструменти, що забезпечують цінність для сільгоспвиробників і вигоду для споживачів.
  • «Краща науково-популярна програма для інформування суспільства: «Слідкуй за їжею». Corteva співпрацює з телеканалом ВВС для створення фільму «Слідкуй за їжею». Програма є мультиканальною кампанією та ефективно доносить об’єктивні та збалансовані повідомлення для широкої аудиторії, дозволяючи Corteva ділитися інсайтами про сільське господарство та інновації, які є драйверами його майбутнього.
  • «Краща інноваційна упаковка: пляшка з фторовмісного поліетилену високої щільності об’ємом 5 літрів». Corteva представляє ергономічне та інноваційне пакувальне рішення для запуску в 2020 році фунгіциду для зернових Inatreq™, розробленого з використанням діючої речовини Inatreq™ active. Унікальний дизайн ємності дозволяє повністю спорожнювати та ополіскувати упаковку, мінімізується вплив оператора та пляшки легко піддаються вторинній переробці.
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями