Агромаркет

Corteva Agriscience наростила прибуток від продажів у Європі, на Близькому Сході та в Африці

Corteva Agriscience підтвердила прогноз щодо чистого обсягу продажів на 2019 рік і планує отримати операційний прибуток EBITDA близько $1,9 млрд, що відповідає межі раніше заявленого діапазону.

Про це повідомляє прес-служба компанії, посилаючись на дані фінансового звіту.

Як зазначається, синергія витрат від злиття за три місяці склала приблизно $100 млн, що відповідає запланованому обсягу витрат. Чистий обсяг продажів у регіоні Європи, Близького Сходу та Африки продемонстрував зростання на 3% – до $305 млн, у порівнянні з $296 млн у сезоні 2018 року, в той час як органічне зростання становило 8%.

«Наші співробітники докладали величезних зусиль протягом всього кварталу, надаючи підтримку сільгоспвиробниками, незважаючи на численні проблеми, з якими стикалася галузь. Corteva домоглася істотного приросту прибутку в порівнянні з попереднім роком і успішно просувається в таких пріоритетних напрямках, як створення біржової вартості акцій, включаючи забезпечення реєстрації нових продуктів, стимулювання безперервної синергії і підвищення продуктивності, а також повернення коштів акціонерам», – зазначив головний виконавчий директор Corteva Agriscience Джеймс К. Коллінз-молодший.

Україна продемонструвала сильні позиції у секторі насіння у сезоні 2019 року, в порівнянні з сезоном 2018 року, – відбулося зростання частки ринку по насінню кукурудзи та соняшнику, зокрема у сегменті великих товаровиробників.

Так, частка ринку компанїї за даними Kleffman становить 21% в сегменті насіння кукурудзи та 21,3% в сегменті насіння соняшнику, причому суттєве зростання долі ринку компанії також відбулося в сегменті гібридів високоолеїнового соняшнику – до 20% у порівнянні з сезоном минулого року. На рівні ключових агрохолдингів Corteva Agriscience впевнено додає долю ринку у продажах, зростаючи вже другий рік поспіль на 5-7% за сезон у сегменті кукурудзи та соняшнику.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!