Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Corteva Agricience у 2019 році продала ЗЗР на $6,3 млрд

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Чистий обсяг продажів засобів захисту рослин Corteva Agricience склав $6,3 млрд у 2019 році, у порівнянні з $6,4 млрд у 2018-му.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається, зниження відбулося через здешевлення валюти на 3% та впливу портфоліо на 1%, частково компенсованого збільшенням обсягу продажів на 1%. Місцева ціна залишалась незмінною.

Несприятливий вплив валюти в першу чергу був зумовлений бразильським реалом та євро. Приріст обсягів за рахунок запуску нових продуктів, включаючи групи гербіцидів EnlistTM та ArylexTM, а також інсектициду IsoclastTM , частково компенсував несприятливу погоду у Північній Америці, яка призвела до втрати весняних застосувань.

«Зростання цін після запуску нових продуктів компенсувало надання  більших знижок програми стимулювання виробників у Північній Америці. Вплив на портфель був зумовлений продажами активів в Північній Америці та Азійсько-Тихоокеанському регіоні», – йдеться в повідомленні.

Незважаючи на зниження продажів у 2019 році, операційна EBITDA по засобах захисту рослин склала $1,1 млрд у 2019 році, що відповідає показникам 2018-го.

Зниження обсягів в Північній Америці, несприятливий вплив валюти та вищі затрати компенсували синергію витрат, продаж нових товарів та постійну продуктивність.

Нагадаємо, український підрозділ Corteva Agriscience у 2019 році збільшив продажі насіння соняшнику на 3%.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!