Агромаркет

Чистий прибуток Corteva Agriscience збільшився на 8%

У другому кварталі, який закінчився 30 червня 2021 року, чистий прибуток Corteva Agriscience збільшився на 8% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Органічні продажі зросли на 6%, демонструючи зростання в більшості регіонів.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Обсяг збільшився на 5% в порівнянні з попереднім роком, головним чином за рахунок сезонних термінів і збільшення площ під соєвими бобами в Північній Америці, а також триваючого впровадження нових технологій в двох сегментах. Попит на нові і диференційовані продукти для захисту рослин привів до двозначного зростання чистих продажів в цьому сегменті, при цьому органічне зростання[ продажів становило 8%.

 Чистий обсяг продажів насіння виріс за квартал на 7%, в основному за рахунок збільшення обсягів продажів в Північній Америці.

 Локальні ціни виросли на 1% в порівнянні з попереднім роком. Більш високі ціни за межами Північної Америки відображають тривале виконання стратегії співвідношення ціни і якості.

 Прибуток від діяльності, що триває, за ЗПБО після сплати податків становив 1,0 млрд дол. США в другому кварталі 2021 року. Операційна EBITDA за другий квартал склала 1,46 млрд дол. США, що на 18% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Раніше чисті та органічні продажі Corteva Agriscience збільшились на 6%. Також ми писали, що Corteva Agriscience запровадила форвардні програми для українських аграріїв.