Агромаркет

Бджолярі Луганщини отримують пільгові кредити на розвиток пасік

Бджолярі Луганщини отримують пільгові кредити на розвиток пасік

За сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» (Проєкт USAID) близько 20 бджолярів із Луганської області отримали пільгові кредити від кредитної спілки «Мілове-кредит».

Про це повідомляє пресслужба  Проєкту USAID.

Із 2020 року спілка почала видавати кредити на розвиток бджільництва у регіоні. Кредитні гроші дозволили бджолярам закупити нове обладнання для подальшого розвитку пасік.

«Співпраця нашої кредитної спілки з Проєктом USAID дозволила зменшити відсотки за кредитами. Зараз пасічники можуть отримати кредит на пільгових умовах. В основному, кредити видаємо бджолярам, які хочуть розвивати свої пасіки. Суми різні – від 20 тисяч гривень до 100 тисяч гривень. Кредити видаємо на рік, але його можна повернути достроково. Бджолярі витрачають гроші на нові вулики, медогонки, інше обладнання, купують бджолосім’ї», – розповів голова правління кредитної спілки Олег Медведєв.

Нагадаємо, Україна – на другому місці серед найбільших експортерів меду. Також ми писали, що мед бджолярки з Донеччини отримав срібну медаль у Лондоні.