Агромаркет

«Астарта» врегулювала конфлікт з екс-директором агрофірми «Добробут»

Конфлікт між «Астартою» та екс-директором і міноритарним учасником ТОВ АФ «Добробут» Олександром Коваленком урегульовано.

Відповідну заяву зробила прес-служба агрохолдингу.

Як зазначається, 26 березня 2020 року між сторонами було укладено низку угод. Судові справи, ініційовані обома сторонами, будуть завершені.

Олександр Коваленко у підписаних угодах і заявах визнав факт того, що своїми протиправними діями наносив матеріальну та моральну шкоду компанії.

В угоді від 26 березня 2020 про врегулювання конфлікту визначений обсяг шкоди, нанесеної ним ТОВ агрофірма «Добробут». У якості відшкодування збитків узгоджено зарахування суми, яку компанія затвердила як вартість частки Олександра Коваленка.

Крім того, Олександр Коваленко гарантував недопущення будь-яких протиправних дій щодо «Астарти» у майбутньому, в тому числі неправомірний розрив договорів оренди землі.

Понад 9,5 тис. орендодавців, які співпрацюють з ТОВ агрофірма «Добробут» агропромхолдингу «Астарта-Київ» уже багато років, а також більша частина трудового колективу, не піддалися провокаціям, а продовжили співпрацювати з «Астартою» як надійні партнери.

Нагадаємо, в «Астарті» в умовах карантину планують роботу за допомогою власного ІТ-модуля. Також компанія виділила 15 млн грн на боротьбу з коронавірусом.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!