Агромаркет

Аgricom Group скоротив витрати на пальне втричі

За рахунок ощадливих технологій під час нинішньої весняної посівної агрохолдингу Аgricom Group вдалось захистити поля від випаровування вологи з ґрунту та від вітрової ерозії, а також суттєво зменшити витрати на дизельне паливо.

Про це повідомляє прес-служба агрохолдингу.

У новому сезоні компанія планує посіяти 3,5 тис. га озимого клину (жито та пшениця), 13 тис. га соняшнику, 9 тис. га кукурудзи та 2,5 тис. га вівса.

На сьогодні вже завершено сівбу вівса і отримані сходи рослин.

Як розповіли в Agricom Group, у нинішньому сезоні у Чернігівському кластері та частково у Білокуракінському кластері було запроваджено вертикальний обробіток ґрунту.

“В цілому ми повністю перейшли на безвідвальний обробіток ґрунту. Використання даної технології дозволяє нам отримати певну “подушку” із рослинних решток у посівах наступної культури, які захищають поля від випаровування вологи з ґрунту та від вітрової ерозії. А витрати на дизельне паливо на 1 га зменшились в три рази, ніж при класичному обробітку”, – зазначив Євген Горло, директор Департаменту виробництва і розвитку Agricom Group.
Нагадаємо, Agricom Group переобладнав сівалки під диференційоване внесення рідких добрив. Раніше ми писали про те, що  Agricom Group оптимізував роботу всіх агрономічних відділів. Також повідомлялося, в Agricom Group оцінили ефективність та ступінь впровадження digital-технологій у виробництво.