Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Agricom Group оптимізував роботу всіх агрономічних відділів

Agricom Group максимально намагається оптимізувати роботу всіх агрономічних відділів.

Про це під час конференції «День Агронома» повідомив директор агродепартаменту Agricom Group Євген Горло.

За його словами, компанія докладає зусиль для оптимізації роботи агрономічних відділів.

«На сьогодні всі роботи по закриттю шляхових листів по роботі механізаторів виконуються в автоматичному режимі. За допомогою навігації, яка встановлена на техниці, ми автоматично отримуємо інформацію по виконаних гектарах, далі  ця інформація о восьмій годині вивантажується в  систему 1C, додатково з іншої системи підтягується інформація по заправках техніки. Таким чином ми зменшили кількість документообігу й оптимізували роботу бухгалтерів безпосередньо на місцях», – уточнив Євген Горло.

Також він зазначив, що було запущено програму по контролю техніки.

«На сьогодні такій програмі немає аналогів в Україні. Вона дозволяє не просто відслідковувати місцезнаходження техніки, а й вести журнал щодо кожної одиниці – ремонти, штрафи, наявність запчастин тощо. Інформацію про кожну одиницю техніки можна проконтролювати зі смартфона», зауважив Євген Горло.

Також завдяки співпраці із електронним землевпорядником Fieldbi Agricom Group вдалося навести лад із земельним банком підприємства. Адже з`ясувалося, що в компанії було багато проблемних ділянок та проблемних договорів.

Евген Горло уточнив, що за минулий рік всі ці питання було вирішено, що є дуже важливим напередодні відкриття ринку землі.

 Нагадаємо, в Agricom Group оцінили ефективність та ступінь впровадження digital-технологій у виробництво.

АgroТimes

Журнали