Агромаркет

На Львівщині введено в дію вісім інвестиційних об'єктів

На Львівщині впродовж 2020 року було залучено у сільськогосподарське виробництво додатково 12,2 тис.га.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомляє Департамет агропромислового комплексу Львівської ОДА.

У Департаменті повідомили, що загальний обсяг виробництва валової сільськогосподарської продукції складає 23,0 млрд грн, що на близько 40 млн грн більше обсягу продукції виробництва у 2019 році.

«На розвиток аграрного сектору економіки з державного бюджету залучено 120,5 млн грн. Це дало можливість Львівщині посісти 3 місце серед усіх регіонів України за кількістю поголів’я свиней та 5 місце за кількістю поголів’я птиці свійської», – констатується у повідомленні.

Також в Департаменті нагадали, що у 2020 році на території Львівщини було збільшено обсяги виробництва овочів на 13,1%, плодів і ягід на 14,0%. Збільшено потужностей для зберігання зерна, плодів та ягід – 9,3 тис. тонн. Також було закладено нових плодово-ягідних насаджень на площі 168,2 га.

На реалізацію Комплексної програми у 2020 році з обласного бюджету освоєно 10,4 млн грн. За ці кошти розпочато реалізацію 19 малих бізнес-проектів в аграрній галузі, що дозволило створити 20 нових робочих місць. 660 га землі залучено під органічне виробництво.  11 суб’єктам господарювання відшкодовано вартість сертифікації органічного виробництва –

У 2020 році створено 32 сімейних фермерських господарств, у тому числі 23 в молочному скотарстві.

З початку року продано на аукціонах права оренди на 78 ділянок сільськогосподарського призначення.

Введено в дію 8 інвестиційних об’єктів загальною вартістю 267,3 млн грн

Львівщина виступила пілотною областю по впровадженню проекту “Державний аграрний реєстр” для виробників сільськогосподарської продукції. Зареєстровано біля 150 сільськогосподарських виробників.

«Львівська область є пілотною для підтримки прозорого управління земельними ресурсами – Проект Світового банку. Створено карту класифікації посівів Львівської області, моніторинг посівів с/г культур на незареєстрованих землях», – зазначено у повідомленні.

До речі, на Львівщині було укладено 120 аграрних розписок. Нагадаємо, Львівщина посіла шосте місце за темпами зростання валового виробництва сільгосппродукції