Агромаркет

Аграріям компенсуватимуть 25% вартості вітчизняної сільгосптехніки й обладнання

Аграріям компенсуватимуть 25% вартості вітчизняної сільгосптехніки й обладнання

Уряд підтримав проєкт постанови Кабінету міністрів «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».

Державна підтримка на 25% здешевить сільгоспвиробникам вартість придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва (без урахування ПДВ) та сприятиме оновленню машинно-тракторного парку.

Компенсація надаватиметься на безповоротній основі, уточнили в Мінекономіки.

Також постановою удосконалюється й уточнюються окремі норми та положення Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Зокрема, в частині надання можливості сільгосптоваровиробникам отримати компенсацію вартості техніки та обладнання, придбаних у жовтні-листопаді 2019 року за рахунок коштів, передбачених у держбюджеті на 2020 рік на означені цілі.

Спрямування коштів відбуватиметься через уповноважений банк, що підпише з Мінекономіки меморандум про загальні засади співробітництва.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!